U raportua se 23-vjeçarja humbi jeten nga infeksioni në dhëmballë, zbardhen detajet e reja.Kishte shkrime!

Një ngjarje ka ndodhur pak ditë më parë në Tiranë në lagjen “Ali Demi”. Siç u raportua në media, një 23-vjeçare e quajtur Evgjeni Baxho u gjet e pajetë në pasi ishte vendosur në Tiranë për të ndjekur studimet.

Fillimisht u tha se e reja kishte ndërruar jetë për shkak të një infeksioni në dhëmballë.

Por TCH ka publikuar detaje të reja në lidhje me ngjarjen.

Dokumenti:

Eshtë vënë re në trup në pjesën e barkut një shkrim i panjohur eshte verejtur, i bërë me lapostil me ngjyrë të kuqe nga kërthiza.Gjithashtu janë gjetur në cilësinë e provës materiale një fletë format A4 i shkruar me stilolaps blu dhe disa fletë të tjera me simbole dhe figura të panjohura të shkruara me ngjyrë të kuqe dhe jeshile dhe objekte të tjera të ngjashme.

Video