U martua 3 here por ja kush eshte gruaja e katert e Afrim Muqiqit

Kengetari i njohur me hitin “Dadush” dhe me shume kenge te tjera te pelqyera nga publiku, tannime eshte duke perjetuar nje lidhje te re martesore ne krahet e Halime Manit.

Me pare Afrimi ishte i martuar me kengetaren dhe aktoren Emine Toska si edhe ka femije me te.

Mirepo sot kengetari po shijon lumturine me guran e tij Halimen me te cilen ka edhe nje djale qe po rritet e po i gezon krej anetaret e familjes.
Edhe Halimja nuk ka dale me per kenge e vidjoklipe duke gezuar memesine dhe familjes e saj.

Me modelin e ri te flokeve Halimja duket ndryshe.