Home TE NDRYSHME Toka nuk gjen qetësi/ Vendi pranë Shqipërisë shkundet nga tërmeti: Ja sa...

Toka nuk gjen qetësi/ Vendi pranë Shqipërisë shkundet nga tërmeti: Ja sa ballë ishte…

231
0

Greqia nuk gjen qetësi, ndihen sërish lëkundje tërmeti

Një tërmet ka lëkundur Greqine para pak minutash

Termeti kishte nje magnitude prej 3.9 te shkalles Rihter dhe erdhi nga nje thellesi 2 kilometra

Epiqendra ishte 5 kilometra larg Preveza, Greqi

Nuk ka raportime per deme.