Te gjithe po flasin per Wanda Narën, por ja si dukej ajo para operacioneve plastike. Nuk do ta besoni

Wanda Nara është një ndër femrat më te perfolura dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve.

E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka dhe pamjen joshëse Wanda rrëmben çdo ditë vëmendjen e të gjithëve.

Mrëpo, a jeni kuriozë të dini se si dukej ajo para operacioneve plastike?!

Epo, për të gjithë ju që jeni përgjigjur me “Po” dhe doni të dini si ka qenë super bo mba e mediave rozë, ne bëmë një vëzhgim të shkurtër dhe gjetëm fotot e mëposhtme, foto të cilat nëse nuk do t’ju tregonim që është Wanda askush nuk do e njihte.