Fifi do bëhet për spital/ Ish e dashura e Granitit hyn në Big Brother…

Duket se sot në mbrëmje do të kemi të papritura në “Big Brother VIP”. Shtëpisë më të famshme do t’i bashkohen tre banore të reja dhe një prej tyre ka një histori me Granitin.

“Të martën do hyjnë tre banore të reja dhe përflitet që njëra prej tyre ka një histori me Granitin”, zbuloi gazetari Andi Vrapi i ftuar në “Shqipëria live”.

Kujtojmë që Graniti ka qenë shumë i komentuar kohët e fundit për marrëdhënien me Fifin.