Të gjithë e mbani mend Gjinon e Marigosë, por shikoni sa ka ndryshuar aktori sot (FOTO LAJM)

0
2119

Ai eshte nje nga aktoret me te bukur te asaj kohe dhe ai ka qene nje nga filmat me te bukur dhe se nuk mund te perseritet me nje filem i till.

Ai cili luante rolin e bashkëshortit minoren të Marigosë “Përralle nga e kaluara”

Ka kaluar kaq shumë kohë, por me siguri të gjithë jeni kurioz si duket sot aktori dhe çfarë ka ndodhur me të.

Admir Sorra aktualisht jeton në Vlorë. Vite më parë ka jetuar edhe jashtë vendit, ku edhe andej nuk kanë munguar njerëz që e kanë identifikuar me emrin e Gjinos.

Ndërkohë më lart ju sjellim disa foto si duket “Gjino” tani.