Të bukura si e ëma dhe të bijat/ Elifi poston foton me vajzat binjake, ja sa ngjajnë

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun, e njohur tek shqiptaret me rolin e Elif, është nënë e dy vajzave binjake.
Edhe pse martesa me aktorin Onur Saylak ka perfunduar cifti edhe pse te ndare kujdesen plot perkushtim per vajzat e tyre Maya dhe Toprak.

Binjaket bukuroshe Tuba deru me sot i kishte ruajtur nga publiku por duket se se fundmi ka vendosur te postoje nje foto me to pas shume kohesh duke na treguar te gjitheve sa jane rritur dhe si ngjajne.

Ajo shkruan ne postim :
“Kjo është dashuri e pastër. Kur tre zemra rrahin bashkë”, dhe tek fotoja shfaqet duke qeshur me të bijat.

Për publikun shqiptar, Tuba njihet gjithashtu me rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”, pervec “Elifit” tek “Diamante dhe dashuri”