Tani eshte ne ditet e fundit te shtatzanise por ja kush po kujdeset per ushqimin e Arbana Osmanit

0
406

Moderatorja Arbana Osmani eshte tashme ne pritje te bebit te saj.

Eduart Grishaj dhe ajo do te behen prinder te nje djali dhe Arbana eshte ne ditet e saj te fundit te pritjes se embel.

Por nuk do ta besoni se si kujdeset per te i biri Jon me duart e tij te vogla.

Vogelushi duket ne fotot e postuara se fundmi nga moderatorja se kujdeset per te emen qe ajo mos lodhet.

Joni po pergatit bashke me Arbanen nje recete per biskota te cilat ai po i pergatiste edhe me forma dhe zbukurime siper.

Patjeter qe biskota me te mira se keto nga dora e te birit Jon, Arbana nuk do kete provuar asnjehere