Home TE NDRYSHME Ta rrëqeth shpirtin si është bërë/ Aktori i madh Koço Devole në...

Ta rrëqeth shpirtin si është bërë/ Aktori i madh Koço Devole në krah të Piperos: Koronavirusit ia hodhi ka një sëmundje të

224
0

Gjatë ditës së sotme eshte bere publik fakti, se aktori i njohur i humorit Koço Devole ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore,

Në këto orë të fundit, aktori po reagon mirë dhe është duke u trajtuar për pasojat e sëmundjes, pasi Devole është konfirmuar negativ për Covid-19 ditën e djeshme por gjendja shëndetësore është rën duar si pasojë e sëmundjes së leu vcemisë që aktori vuante më herët, ka thënë djali për mediat.

“Gjendja është stabël. Mjekët më thanë që në këto momente trupi po reagon mirë. Mbrëmë morëm përgjigjen se ishte konfirmuar neg ativ për covid-19, ndërkohë që u rëndua për shkak të leu cemisë dhe u pa e arsyeshme që ai të rikthehej në spital”, thotë djali i aktorit të njohur, Koço Devole.