Home TE NDRYSHME Suksesi pas karantines. Ermal Mamaqi ka hapur biznes te ri dhe Ami...

Suksesi pas karantines. Ermal Mamaqi ka hapur biznes te ri dhe Ami e uron: Suksese zemer!

338
0

Amarda Toska ka vendosur qe te ndaje me ndjekesit e vete ne instagram nje urim special drejtuar bashkeshortit te saj.
Ermal Mamaqi merr urimin e vecante nga Ami me rastin e biznesit te ri qe ai ka hapur.

Keshtu qe, pasi eshte frymezuar nga mbyllja ne karantine ai ka vendosur te sjelli nje risai ne Shqiperi.

Moderatorja ka dedikuar disa fjalë lidhur me projektin e ri të Ermalit.

“Suksese zemër. Mendo, ndrysho, fito!”, ka shkruar ajo në Instagram duke etiketuar Ermalin dhe faqen tidi.al

Me sa duket projekti me i ri i Ermalit merret me trajnime. Per me tej do te shohim