Stafi i emisionit i dhuron Arbana Osmanit rroba për bebin dhe zbulohet më në fund gjinia

Prej disa kohesh moderatorja Arbana Osmani zbuloi se eshte ne pritje te embel pasi ajo dhe i fejuari i saj Eduart Grishaj presin se shpejti te behen prinder.

Mirepo ka pasur boll supozime per gjinine e bebit dhe mbremja e djeshme i ka dhene fund aludimeve.

Themi keshtu pasi Arbana mori nje surprize nga stafi qe punon per te duke zbuluar se eshte ne pritje te nje djali dhe jane treguar robat ne ngjyre blu dhe bojeqelli, gje e cila no hoqi dyshimet mbi gjinine e foshnjes.