Sot feston pervjetor/ S’do e besoni dot sa vjeç mbush gazetari me guximshëm, Artan Hoxha

0
335

Imirenjohuri gazetari investigativ Artan Hoxha, ka pasur ditelindjen dhe ka mbushur plot 46 vjec.

Pasi i la pas 45 vite te jetes Hoxha e ka uruar veten ne nje menyre te vecante e madje qe ne oret e para te mengjesit.

E keshtu ne facebook ai ka perzgjedhur te publikoje nje nga fotot ku ka pasur sukses dhe eka shoqeruar me nje shprehje te Roosevelt.

“Nga sot 46+…. ‘Kërkoj të më gjykoni nga armiqtë që kam bërë…’. Po e huazoj nga Franklin Delano Roosevelt…”, shkruan Hoxha ne FB.