Home TE NDRYSHME Solli në jetë djalin e saj të dytë, Arbana Osmani publikon foton...

Solli në jetë djalin e saj të dytë, Arbana Osmani publikon foton e bukur me të dhe shkruan fjalë zemre: Një Diell i vogël shëndriti sot

182
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka ndarë foton e ëmbël në rrjetet sociale ku shtrëngon dorën e të djalit të saj të vogël të ardhur në jetë ditën e sotme. Ajo shkruan se sot shndriti një Diell i vogël ndërkohë që ta falenderon të gjithë ndjekësit që për urimet.

“Një Diell i vogël na shndriti sot. Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!”, shkruan Arbana Osmani krah fotos.