Home TE NDRYSHME Sinan Hoxha feston ditëlindjen, Shikoni urimin e bukur qe vjen nga gruaja...

Sinan Hoxha feston ditëlindjen, Shikoni urimin e bukur qe vjen nga gruaja e tij

283
0

Sinan Hoxha është një ndër artistët më të dashur për puplikun shqiptarë. Për të sot është një ditë e veçantë pasi feston ditëlindjen.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë për këngëtarin të mungonin dhe urimet e shumta për ditëlindjen. Por Sinani urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja e tij, Andrra Destani.

Ajo ka potuar në “Instagramin” e saj disa foto nga momentet që kanë kaluar sëbashku, teksa me fjalë të ndjera i uron ditëlindjen njeriut të zemrës.

“Zhytem cdo dite ne thellesine e syve te tu, perhumbem teksa lexoj dashurine e jetes ne to! Ditet e mia, prej se te kam pare, njohin vetem trajektoren e lumturise. Kam privilegjin, te gezoj familjen qe me fale, strehen tone te dashurise qe na ngroh zemrat nen bekimin e dy engjejve tane. Te dua sa s’mund ta them e as ta shkruaj, te dua cdo cast e me shume, ne cdo frymemarrje, ne cdo perkedhelje, ne cdo puthje…❤️ Gezuar ditelindjen, festa ime e jetes!” shkruan ajo në postim.

Kujtojmë që Andrra dhe Sinani janë prej disa vitesh të martuar dhe kanë dy fëmijë.