Shkoi te bej implant dentar te dhembeve shikoni si e peson 44 vjecarja

Një nënë pretendon se implantet dentare e lanë fytyrën e saj me “mavijosjen më të keqe se ndonjëherë” – duke e bërë atë të dukej si nje njeri tjeter.

44-vjeçarja vendosi të bënte implante dentare pasi kishte probleme me dhembet. Ndërkohë ajo ishte paralajmëruar nga mjekët për mavijosje, nëna që qëndron në shtëpi pranon se nuk priste që dhimbja të ishte aq e forte dhe as mavijosjet të ishin aq të rënda.

Mavijosja “e tmerrshme” me ngjyrë vjollce filloi në qafën dhe mjekrën e saj dhe u përhap në fytyrën e saj, duke u përkeqësuar orë pas ore, madje duke arritur deri poshtë syve.

Mjeket jane shprehur se mavijosja e saj ishte nje rast unik pasi nuk ka ndodhur dicka e tille me pare.

44 vjecarja u shpreh se:Një ditë pasi vendosa implantet, fytyra ime u fry në mënyrë të madhe dhe mavijosja filloi të nesërmen.

“U tremba shumë. Thjesht sa vinte e përkeqësohej çdo orë.

“Më dukej sikur isha lyer me boje ne fytyre.

“Nuk kam përjetuar diçka të tillë më parë.

Pas gjithe ketyre peripecive ja vlen pasi dhembet e mia ishte shume te bukur dhe tani qe cdo gje qe ka kaluar ndihem shume mire me dhembet. Shiko.news