Shikoni sesa shume jane rritur femijet e Miriam dhe Albanit sa te mire jane bere

0
460

Miriam Cani eshte nje nga kengetaret shume te pelqyera nga publiku dhe jane te shumte ata qe vleresojne muziken qe ajo bene.Zeri i saj mjaft i embel dhe potent eshte komplimentuar pafund nga fansat e saj te diet shume shpesh e cilesojne ate si nje dive te muzikes.

Prej shume vitesh Miriami eshte pjese e tregut muzikor dhe ka nje repertor shume te gjere ku numeron shume albume me kenge solo dhe bashkepunime. Bashkepunimet me te suksesshme te saj kane qene me bashkeshortin e saj Alban Skenderaj.

Keto kohe Miriami eshte shkeputur nga muzika pasi nuk ka sjelle projekte te reja dhe mesa duket ajo eshte perkushtuat te biznesi i saj. Miriami ka pak kohe qe ka hapur biznesine saj nje brand me rroba per femije te quajtur “Mimi”.

Persa i perket jetes private Miriami ka shume vite ne nje mardhenie me kengetarin Alban Skenderaj, me te cilin e kane kurorezuar lidhjen e tyre para 4 vitesh ne martese ne nje ceremoni private.

Nga fotot duket se vogelushet jane rritur shume Ameli eshte bere nje zonjushe e bukur e cila duket se esht kopja e nenes se saj.Duam eshte nje djalosh teper i embel dhe duket se ngjan nga te dy prinderit e tij Albanit dhe Miriamit.