Sarpi i bukur është ndër aktorët më të paguar në Turqi, por ai habit me veprimet që bën: Jeton si njeri i thjeshtë!

0
1075

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më te mire dhe me te paguar ne Turqi ai ka nje jete te pasur artistike dhe fiton shume me punen qe ben.

Së fundmi mediat turke bëjnë të ditur se aktori ka blerë një makinë të re dhe shkruajnë të habitur për zgjedhjen e tij. Ulusoy ka blerë një makinë Land Rover të vitit 2002.

Ai u fotografua një ditë më parë teksa ngiste makinën e re dhe kishte zbatuar masat kundër koronavirusit duke mendosur maskë.


Kohët e fundit aktori ka bërë një jetë larg zhurmës së qytetit dhe bashkëjeton me të dashurën e tij Duygu Sarisin. Pak ditë më parë Ulusoy mbushi 30 vjeç.