Home TE NDRYSHME Sali Berisha ka ditëlindjen sot por ju nuk do ta besoni se...

Sali Berisha ka ditëlindjen sot por ju nuk do ta besoni se sa vjec mbush ai sot

292
0

Ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha ka ditëlindjen e tij të 76-të.

Dhe Berisha eshte shprese se:“Miq, sot 76 vjeç! Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithe atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qenë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë!“, ka shkruar Berisha në Facebook.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumturi ne familjen e tij