Home TE NDRYSHME Sa i qenka rritur vajza/ Xhensila publikon fotot me Ajkën dhe i...

Sa i qenka rritur vajza/ Xhensila publikon fotot me Ajkën dhe i bën dedikim zemre: Ti je shoqja e mamit!

148
0

Dy vite më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze me emrin, Ajka.

Xhensila ndan shpesh momente me vajzën e saj, Ajka në Instagram. Së fundmi, ajo ka ndarë një foto me të voglën e saj, teksa i jep një puthje.

“Shoqja më e ngushtë e mamit, Ajka qumështorja ”, shkruan këngëtarja krahas fotos.