Rudina Magjistari niset me pushime jashtë vendit, përballet me të papriturën e madhe në aeroport

0
489

Rudina Magjistari pasi mbylli kete sezon ne tv klan ka nisur pushimet verore ajo ka dahur te udhetoj jashte vendit per te kaluar pushimet me familjen

Megjithese kufijte jane mbyllur dhe nuk mund te udhetojne jashte vendin Rudina kishte si destinacion Turqinë per ti kaluar atje pushimet, por duket se edhe shumë të tjerë kanë qenë se bashku me të, me të njëjtin destinacion.

Në fotot e postuara nga prezantuesja në Instagram, shihet një numër i madh turistësh dhe ajo e ka ndarë këtë fenomen, që e la të befasuar, në Instagram.

“Mendoja që ishin shumë më pak ata që udhëtonin në këtë periudhë. Dhe kurioziteti në këtë fluturim të parë është i madh”, shkruan Rudina.

Turqia nuk është pjesë e BE-së ndaj edhe i lejon shqiptarët, të udhëtojnë për turizëm në vendin e saj. Sigurisht, përmes kontrollit. Gjithsesi, kjo duket se është arsyeja, përse numri i shqiptarëve që po udhëtojnë këtë verë drejt Stambollit është shumë i lartë, aq sa e ka habitur moderatoren.

I urojme pushime te mbara.