Rudina Magjistari ngel pa fjalë perseri, e ftuara ia kris të qarit, kur pa bashkeshortin që i solli live një….

0
950

Rudina ne Tv Klan eshte nje nga emisionet me te bukur ne Tv me histori shume te bukura.

Mbremjen e djeshme ishte e ftuar moderatorja Fatma Methasani ka treguar se Alfio i dhuronte çdo muaj lule në datën që ata ishin lidhur dhe dilnin në ndonjë darkë, por muajt e fundit kjo gjë nuk po ndodh se të gjithë përkushtimin e ka marrë Noah.

Ajo eshte shume e lumtur me te dhe plot dashuri.

Në këto momente asaj i vjen në studio një tufë me lule dhe një pusull nga Alfio i cili i shpreh dashurinë dhe respektin e madh që ka ndaj saj.

Fatma përlotet duke lexuar këtë pusull dhe në ato momente hyn Alfio në studio me byrek në dorë.

Per me shume shikoni videon