Home TE NDRYSHME Rudina Dembacaj qenka një nuse me fat, shihni se çfarë i gatuan...

Rudina Dembacaj qenka një nuse me fat, shihni se çfarë i gatuan Mark Frroku

237
0

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të showbizit.

Shpesh ndajnë foto nga përditshmëria e tyre, duke i treguar publikut marrëdhënien e mire që kanë bashke.

Së fundmi aktorja ka publikuar në rrjetet sociale disa momente ku Marku ka gatuar për të.

Ajo ka publikuar një foto të pjatës së makaronave të gatuara nga Marku dhe shkruan mbi foto Specialiteti i burrit. /tvklan.al

Cili eshte mendimi juaj?