Rudina Dembacaj nxori foton me Mark Frrokun në Milano me pushime ja si kunderpergjigjet ish burri i saj Aleksi

Pas vizites ne Milano cifti Dembaci dhe Frroku kane postuar foto nga pushimet qe po bejne ne Milano dhe ata duken shume te lumtur se bashku ata postuan foto ku Rudina Dembacaj me Ish deputetin Mark Froku solli nje numer te madh komentesh neper portale te ndryshme dhe se si po i kalonin ato pushimet por foto e Aleksit e ka nje domethenie pse ai ka postuar nje foto te tille ne profilin e tij.

Por cifti po shijon momente të bukura, ndërsa vetë Rudina, që ndan me miqtë këtë fragment, ka zgjedhur të flasë vetëm përmes fotos dhe disa zemrave.

Pasi Rudina postoj foto me pushimet Aleksi ish bahskeshorti i saj poston foto tjeter ne profilin e tij ne instagram ku kjo foto do te tregoj dicka por ja lejm kohes se cfare kuptimi ka pasur kjo foto.

Rudina dhe Aleksi ishin ndër çiftet më simpatike në rrjetet sociale, duke na prezantuar copëza të së përditshmes tyre. Ata u ndanë pak kohë më parë, përmes një zhurme të madhe mediatike.