‘Dukesh si fshataret kur vijnë në Tiranë’, Alketa i kthehet komentueses si kurre me pare

Pushime me Miami Florida po kalon pushimet Alketa Vejsiu por ajo duket shume e lumtur dhe po i shijon ne kulm ato.

Ajo ndodhet me familjen e saj dhe po kalon caste te bukura.

Ajo ka postuar nje foto ne instagram ku i ka ndryshuar diten.

Por ajo ka marre dhe shume komente te bukura por njeri ishte me pikanti.

“Tamam si katunaret kur vinin ne Tirane ne fillim nje foto te 15 katshi dhe ne motorr ne qender kshtu po me dukesh e lumtur hahahah”, komenton ndjekësja ndërsa Alketa i është kthyer me shumë sportivitet.

“Hahaha fiksss”, përgjigjet moderatorja.

Ne i urojme pushime te mbara.