Renee feston ditëlindjen, Nora dhe Roberti i organizojnë një festë si në përralla

Këtë të Premte vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, vogelushja Renee ka festuar ditëlindjen e 5. I pari që e uroi publikisht ate ishte vete babai i saj Roberti i cili ka shkruaar se falë saj ka kuptuar sa e bukur është jeta.

Cifti gjithmone ka publikuar te gjithe perkujdesjen qe kane ndaj te vogles se tyre. Edhe ne kete dite te bukur te ata kanë bërë më të mirën për vogëlushen e tyre duke i organizuar një festë përrallore.

te dy prinderit e emoconuar, Nora ashtu dhe Roberti kanë publikuar në Instastory pamje nga festa, duke zbuluar dekorin dhe dhuratat.

Në te gjitha fotot e publikuara vihen re posterat me princeshat e Dinsey-t, lulet, torta e bukur dhe dhurata që prindërit i kanë bërë Renees
Renee e veshur me një fustan të bukur të bardhë shfaqet mbi një makinë lodër ne permasat e saj të cilën ia dhuruan prinderit dhe ajo ka shëtitur buzë pishinës.