Remzie Osmani bëhet gjyshe. Shikoni sa emër të bukur e kanë quajtur djalit

Nje lajm i bukur vjen nga kengetarja e dashur Remzie Osmani. Ajo eshte bere gjyshe.

Ato e kane quajtur me emrin Joni. Nje emer shume i bukur Shqip

Kengetarja ka postuar dhe nje foto me te ne faqen e saj ne rrjetet sociale.

Ajo shkruan: “Që nga momenti i parë që të pashë rrëmbeve zemrën time! Mirë se erdhe në jetë Joni yne i bukur”

Ne i uorjme jete te gjate dhe te lumtur ne familjen e tij