Rekord shikueshmërie në BBC, videoja e heroit shqiptar që ndaloi makinën në Tiranë bën xhiron e botës

0
563

Një person është futur sot me makinë mespërmes sheshit “Skënderbej” duke rre.zikuar jetën e qytetarëve duke bërë manovra të rr.ezikshme përgjatë hapësirës së saj.

Personi 32-vjeçar i identifikuar si Arben Mema, është neutralizuar nga i riu 22-vjeçar i quajtur Klodian.

Nje ngjarje e till ndodh vetem neper filma por ja qe ne vendin tone mund te ndodhin dhe hiatori te tilla.