Receta si ti sheroni lulet e semura vetem me 3 perberes. Video

Per te gjithe ju qe mbani lule ne shtepi por qe i keni me parazit ka nje zgjidhje.

Per lulet e semura nuk ka nevoja te shkon te blini helme por kjo receta qe une pergatis eshte shume efektive. Largon parazitet dhe lulja e merr veten shpejt.

Na duhen vetem 3 perberes: sode, vaj ulliri, dhe ilac enesh.

Si fillim ne nje ene hedhim 2 luge sode buke,
Pastaj i shtojme 1 luge vaj ulliri dhe 1 luge ilac enesh leng.
Te gjitha se bashku do ti perziejme mire e mire me 2 gota uje dhe sapo te jene tretur se bashke i hedhim nje nje shishe me spraj.

Kur te filloni ta sperkatni lulen e semure duhet ta largoni nga lulet e tjera.

Dhe pas disa ditesh do te shihni rezultatin. shiko.news

@d.h.o.r.a

Per te gjithe adhuruesit e luleve #🪻🌿🍀

♬ πρωτότυπος ήχος – Δώρα