Pushuesit shkojne ne plazh por i iken mendja nga ajo qe shikon ne det/ video

Qytetarja shkon diten e sotme ne plazh dhe nuk i beson syve ku ne det gjen jashqitje.

Vetem ne plazhet shqiptare mund te gjesh gjera te tilla. Te udhetosh drejt plazhit dhe ne fund te gjesh gjera te tilla eshte dicka e pa hijshme.

Ndaj qe njerezit duhet te jene me te kujdesshme dhe te shkojne ne banjo pasi plazhi nuk eshte nje vend per te ber dicka te tille.

Per me shume shikoni videon.

@djjana21

♬ original sound – 🤎

Ndersa komentet jane epike njeri me i bukur se tjetri.