Home TE NDRYSHME Pusho në paqe mbase atje ku je është më mirë për ty/...

Pusho në paqe mbase atje ku je është më mirë për ty/ Fjalë prekëse për 20-vjeçarin: Këtu të thoshin jetim as emrin s’ta thoshin

304
0

Jetimi i pafajshëm Musaen Zeneli 20-vjeç humbi jeten sapo kishte mbyllur ditën e parë të punës.

Adoleshenti u gjend në vendin e ngjarjes në Velipojë ku u grinden fillimisht dhe më pas pronarët e dy hoteleve Ferrracaku dhe Gocaj për hapësirën e rërës para bizneseve të tyre për të vendosur shezlongët ndodhi ngjarja.

Por shiko se si shprehen njerezit per te.

“Prehu ne Paqe Musaen Zeneli, atje do jete me mire per ty”. “Allahu e mëshiroftë”.