Publikohet video kur Liridona feston ditelindje ne familjen e saj. Video

Eshte publikuar diten e sotme nje video ku shikohet Liridona qe feston ditelindjen me pjestaret e familjes.

Nje video e bukur ku familja eshte e gjithe bashke dhe jane prane tortes.

@oneemoment1 #💔💔 #liridonamurseli ♬ suono originale – Anila Ballçaj

Humbja e Liridones eshte nje humbje e madhe per familjen per femijet dhe per shoqerine dhe miqte e saj.

Eshte e pa besueshme se si nje burr ti bej gruas te tij dicka kaq te ulet sa ajo qe beri Naimi. Pasi vrau gruan e tij te mrekullueshme per te fituar disa para nga sigurimet.

Megjithate pergezojme policine e Kosoves qe ka bere nje pune shembullore per te arrestuar vrasesin dhe porositesin e vrajses i cili ishte Naimi bashkeshorti i Liridones.