Home TE NDRYSHME “Pimë kafen më të shkurtër ndonjëherë!” Arbana Osmani del me Eduartin 5...

“Pimë kafen më të shkurtër ndonjëherë!” Arbana Osmani del me Eduartin 5 ditë pas lindjes, shikoni si duket mamaja e dy djemve (FOTO)

606
0

Ajo eshte nje nga moderatoret me te mira por tashme ajo eshte bere mama per here te dyte me djalin e saj te vogel Diell.

Por pasditen e djeshme ajo ka publikuar një fotografi nga një event me Eduartin ku duket në super formë, e veshur me të zeza dhe me një nur të ëmbël në fytyrë e saj si gjithmon ajo eshte shume e mire.

Arbana Osmani solli në jetë djalin, që e pagëzoi me emrin “Dielli”. Ajo dhe regjisori Eduart Grishaj kanë zgjedhur këtë emër unik, tipik shqiptar për fëmijën e tyre.

Ne i urojme dite te bukura te gjithe se bashku.