Pasi doli nga shtëpia e BBV Kiara poston foton e bukur me Luizin

0
114

Pasi doli nga shtepia e BBV Kiara ka shprehur dashurine dhe se eshte shume e lumtur qe eshte ne krahet e Luizit.

Ajo ka publikuar diten e sotme nje foto te bukur me Luizin.

Fillimisht kjo fotografi është publikuar nga tezja e Kiarës, dhe më pas kjo e fundit e ka shpërdarë në Instagramin e saj.