Pas ëndrrës “Sanremo”, Alketa Vejsiu nënshkruan kontratën me gjigantin televiziv italian

Alketa Vejsiu realizoj endrren e madhe naten e djeshme ne Sanremo por pas kesaj endrre i hapen duert dhe nje endrre te madhe.

Ajo ka nënshkruar kontratën e saj të parë me televizionin italian RAI1 dhe kjo eshte dicka shume e bukur tashme Alketen do ta shikojm ne Rai1.

Alekta dha lajmin dhe ka publikuar kontratën bashkë me një shënim domethënës.Vazhdojne dite e bukura te saj dhe shkallet i ngjit nje nga nje shkallet drejt suksesit.

Ja cfare shkruan ajo:

“Kontrata e parë e jetës time me RAi Uno sapo u nënshkrua! Me një stilolaps që kam 3 vite që shkruaj”.

Le ti urojme Alketes suksese te metejshme ne endrrat e saj profesionale.