Pak para lindjes së vajzës, Sara dhe Ledri largohen nga Kosova

0
332

Sot eshte nje nga ciftet me te pelqyer Ledri dhe Sara

Dyshja e njohur do të bëhen prindër për herë të parë me një vajzë dhe para disa ditësh organizuan dhe një “Baby shower” mes familjes dhe miqve.

Burime për “Prive” kanë zbuluar se në ditët e fundit të shtatzënisë, çifti do të nisen drejt Gjermanisë.

Sara ka vendosur të lindë atje bebushen e saj, në vendin ku dhe ka jetuar prej kohësh.

Ende nuk dihet nëse Sara dhe Ledri kanë vendosur të jetojnë në Gjermani, apo pas lindjes së vajzës do të rikthehen sërish në Kosovë. Kujtojmë se reperi publikon sot këngën “Si baba”, të cilën ia ka dedikuar së bijës.