Home Blog Page 381

Një i moshuar kishte orë në rrugë duke u përpjekur të shiste ëmbëlsirat. Kur...

Për fat të keq, sa më shumë kohë kalon aq më shumë njerëz duket të bëhen të pandjeshëm, vlerat humbasin, ndjeshmëria dhe solidariteti janë...

Ai ankohej se gruaja e tij ishte “vetëm” një shtëpiake, derisa zbuloi diçka më...

Rushles Castleberry jeton në qytetin e Masaryk-it në Florida, punon si artiste tatuazhesh, është martuar në mënyrë civile me Billy Lynch dhe ka tre...

31-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e tetë, kush është gruaja nga Lushnja

Është një nga rastet e rralla sot në Shqipëri që një nënë 31 vjeçare të sjellë në jetë brenda 10 viteve tetë fëmijë. Lulije...

3 truket si ta bëni banjon tuaj si të re dhe ta çmendni komshien...

Pastroni lavamanin tuaj me uthull për një shkëlqim të panjollë Uthullën përziejeni me pak lëng limoni në një shishe me sprucim, sepse në vetvete uthull...

Burrë e grua kthehen nga emigracioni, marrin vesh të vërtetën e hidhur për vajzat...

E pabesueshme ajo qe ka ndodhur me Flamur dhe Lulzime Smakajn. Historia e tyre e pazakontë nis ne vitet `99. “Emigruam në vitin ’99 drejt Anglisë....

Gjuha e trupit e “nxjerr sheshit” të vërtetën mbi lidhjen tuaj!

Disa marrëdhënie fillojnë vetëm nga ato shikimet e turpshme dhe përpjekjet e “paqëllimta” për të prekur dorën e sa… Ose ndoshta një çift nuk ka...

Adoptuan vajzën e vogël me ngjyrë, por pasi familja mësoi historinë e saj, ata...

Jessica dhe Adam Davis kishin katër fëmijë, por vendosi të adoptojë një fëmijë nga Afrika. Ata u njohën me një vajzë gjashtë vjeçare nga...

Goja ime mbante erë të keqe dhe unë me këtë kurë zhduka erën e...

Është krejtësisht normale të zgjoheni në mëngjes me frymëmarrje të keqe. Era e keqe shkaktohet nga bakteret që mbajnë në gojë gjatë natës. Fryma...

Qeni gërmon në oborr dhe nxjerr një qyp të vjetër, por e gjithë familja...

Çifti kishte qenë duke ecur me qenin e tyre kur ata u ndesheshin me një metal të ndryshkur që dukej se po dilte dhe...

Një burrë shkon të tërheqë para në bankomat, papritmas prek diçka me dorën e...

Nuk është se është kaq e lehtë për të gjetur para rastësisht, por nganjëherë mund të ndodhë. Dhe nëse po, çfarë do të bënit...
0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Recent Posts