Friday, August 14, 2020
Home Blog Page 126

Mjeku tërheq vëmendjen te gjitheve: Qytetarët po bëjnë një gabim të rëndë si italianët

Cdo dite numri i te infektuarve eshte ne rritje cdo dite ka nga 6-7 raste te reja por situata eshte nen kontroll sepse futja...

Një mesazh nga mjeku italian i cili na qetëson të gjithëve: Kjo është e...

Mos u alarmoni nga koronavirusi se të gjithë ju po lëndoni veten tuaj ndaj me kujdes per veten keshtu shprehet mjeku i spitalit infektiv...

“Situata është shumë serioze”, mjeku i bën thirrje shqiptarëve: Mos bëni eksperimente me ilaçet!

Mjeku i njohur Infeksionist Pellumb Pipero ka deklaruar se situat e koronavirusit ne Shqiperi eshte serioze ne te gjitha aspektet. Ai i ben thirrje shqiptareve...

Del studimi qe tregon se kur koronavirusi do te arrije kulmin e tij ne...

Javen e ardhshme Shqiperia do te kete nje jave teper te rendesishme ne aspektin shendetesor pasi mund te kuptohet se cilat jane permasat e...

Lajm i fundit: Nga e hëna nis shperndarja e vaksinës te njerëzit për koronavirusin

Ja nje lajm i mire nga Associated Press (AP) dhe fund ben nje enderr realitet.Dite gjithe flasin per vaksinen qe do sheroj boten dhe...

Mjeku shqiptar në Gjermani jep lajmin e mirë per te gjithe ne: Ju tregoj...

Mjeku Fahri Beqa kardiolog shume i mire ne Berlin jep nje lajm te mire se si 90% e pacientëve të prekur me koronavirus në...

Ja si të merrni leje tek policia për të lëvizur me makinë dhe te...

Tashme Shqiperia eshte ne karantin ku kjo gjendje i sherben izolimit per te shpetuar nga virusi. Qarkullimi i makinave ka ndaluar dhe Kryeministri i Shqiperise...

Nervozohet” mjekja Silva Bino: Trëndafilat e dhuruar nga qytetarët do t’i mbaj gjatë, ndesa...

Mjeket jane heronjte e sotem ata ne fakt meritojne respektin maksimal por ne vendin tone keshtu ndodhe njeher hedh balt majtas e njeher djathtas. Ata...

“Ja si ta mundim kuçedrën”, mjeku Tritan Kalo 10 këshilla qytetarëve,dhe mesazh të fortë...

Tritan Kalo nje nga mjeket me te mire jep nje mesazh per te gjithe ne ai jep 10 keshilla per te larguar virusin. Ja mesazhi...

‘Mund të jenë mbi 400 të prekur’, mjeku Pipero flet hapur: Pas cdo rasti,...

Pëllumb Pipero mjeku hero qe perkujdeset per te infektuar ne spitalin e QSUT thote se kjo gjendje qe eshte krijuar mund ta frenoje hapjen...
280,432FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts