Friday, September 18, 2020
Home Blog Page 125

Pas gjendjes se veshtire qe po jetojme Greqia shkundet nga termeti.Ja sa ishte magnituda

Pas qetesimit te koronavirusit nje lekundje sizmike lekund sot greqine dhe epiqendra ka ndodhur ne ishullin e Kretes. Lekundja ishte e forte dhe te ...

A e gjeni dot kush eshte djalin ne foto.Eshte nje nga njerezit qe perflitet...

Vitet ikin por fotot mbesin dhe tregojne se si ishim dikur. Keshtu ka ndodhur dhe me kete foto djali ne foto eshte Albin Kurti djali...

Motrat mjeke: Kur mora rrogen e pare në Gjermani, nuk dija ku ti shpenzoja...

Aurora dhe Elona Meta, jane dy motra mjeke te cilat jane edhe themeluese të “Federatës së Mjekëve Shqiptarë në Europë”, treguan në studion e...

Djali i hipën autobusit nga Shkodra për në Tiranë, por djalit i ikën truri...

Kushdo qe ka udhetuar te pakten nje her ne jete me autobus ka pare skena nga me të ndryshme gjate udhëtimeve. Aroma te ndryshme te...

Kur do lejohen udhëtimet brenda Europës? Angela Merkel jep përgjigjen që nuk pritej

Tashme askush nuk e di me siguri se kur edhe si do te hapen kufijte per qarkullimin e udhetareve, ka thene pergjegjersi per turizmin...

Itali/ Rënie e madhe e numrave në 24 orët e fundit, por ja cfarë...

Ne Itali vazhdon ne renie numri i jeteve te humbura apo i te infektuarve prej COVID-19. Keshtu jane shenuar 269 jete te humbura dhe 1965...

Vjen lajmi qe prisnim jepet data se kur do te hapen restorantet dhe baret...

Qeveria ka vendosur se baret dhe restorantet ne Shqiperi do te hapen me date 18 Maj por do te kete diisa kufizime. Keshtu sipas fjales...

Rezulton si e punësuar tek Ujësjellësi, por ja e vërteta e Bieta Sulos

Dje eshte perhapur lajmi i habitshem se moderatorja Bieta Sulo qe e shohim cdo dite ne ekran tek “Ftese ne 5” rezulton e punesuar...

Italia drejt hapjes se aeroporteve.Ja cilet jane aeroportet e pare qe do hapen

Gjatë diteve të ardhshme Italia do te rihape disa aeroport ne vend dhe ne fillim mendohet te hapet aeroportin Ciampino në Romë dhe aeroportin...

Plani i ri i MSh për Berberët, parukeritë, qendrat tregtare dhe klinikat dentare, ja...

Bereberet, parukerite, qendrat tregtare dhe klinikat dentare jane konsideruar si aktivitete me rrezikshmeri te larte ne kete kohe koronavirusi. Mirepo dje Ministrja e Shendetesise, Ogerta...
280,158FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts