Orinda Huta mbulohet me shami, por cfare po ndodh realisht ne jeten e saj?

Moderatorja shume e njohur dhe shume e dashur e ekranit shqiptar, Orinda Huta ka dale kesaj here e veshur ndryshe.

Ajo eshte spikatur gjithmone ne emisione te ndryshme per bukurine e saj , por kesaj here ajo ka qene e ftuara e emisionit “Check in”.

Orinda se bashku me autoren e programit, Albana Nanaj, ka udhetuar ne Abu Dhabi te Emirateve te Bashkuara Arabe.

Ne fotot e postuar, Orinda ka dale e mbuluar me shami sepse ishin duke vizituar nje nga xhamite me te famshme ate te Sheikh Zayed Mosque.

Por ne foto edhe Albana ka veshur shami me ngjyre te ndryshme nga e Orindes, e cila komenton se Albana ende mendon se shamine mund ta ishin blere me lire.