Nuk lë në vend pa vizituar por shikoni si duket nga brenda super shtepia luksoze e Blendi Fevziut

Ai mund të thuhet se ka një jetë në ekran dhe padiskutim një nga moderatotët më të suksesshëm shqiptarë.

Po flasim për Blendi Fevziun, i cili gjithmonë ka treguar se di të jetojë mjaft mirë. E veç udhëtimeve të një pas njëshme në vende të ndryshme të botës ai ka dhe një super stil në veshjen e vet.

Por tashmë ka ardhur koha t’i hidhni dhe një sy vilës së tij. Pikërisht këtë të dielë, ku temperaturat në kryeqytet ishin përvëluese Blendi ka zgjedhur të kalojë kohë në vilën e tij dhe këto çaste të veçanta i ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Një pishinë me përmasa të mjaftueshme për t’u freskuar, gjelbërim nga të gjitha anët dhe mbi të gjitha pranë familjes.