Nuk do ta besoni se si duket Nora Istrefi para shume viteve.Foto

0
361

Nora Istrefi është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Këngëtarja ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe numëron një sërë hitesh në repertorin e saj.

Përpos kësaj, Nora ka rënë gjithmonë në sy për linjat e saj s* ksi dhe shquhet për stilin e veçantë në modë.

Ndërkohë, kujtojmë që Nora tashmë i është futur dhe botës së biznesit. Ajo ka hapur një studio fotografike që mban emrin “Serene Photography Studio”.“Duke marrë për bazë që kam përfunduar fakultetin e dizajnit të modës, gjithmonë me mu ka flejt dëshira për të bërë edhe diçka më shumë se muzika!”, tha Nora.

Por ja si dukej Nora disa vite më parë.