Home TE NDRYSHME Nuk do ta besoni se sa shume ka ndryshuar Elsa Lilla kengetarja...

Nuk do ta besoni se sa shume ka ndryshuar Elsa Lilla kengetarja me zerin brilant

210
0

Kengetarja qe rrembeu fitoret ne festivalet Shqiptare me zerin e saj brilant dhe te fuqishem.

Por ajo eshte largur nga muzika sepse i eshte kushtuar familjes se saj.Kujdeset per vajzen e saj.

Por ajo tashme ka ndryshuar sepse vitet bejne te sajen dhe ajo eshte ftuar te kendoje me Ana Lushi, Elsa Lila, Irida Dragoti, Hersi e Flavja Matmuja, Andi Zeka, Kozeta Prifti ishin emrat e artistëve shqiptarë, që së bashku me artistë të tjerë italianë, të muzikës lirike e të muzikës së lehtë, nu bashkuan ë një koncert bamirësie, një javë më parë.

Koncerti u organizua në Itali