Home TE NDRYSHME Nga Xhemi tek Vjollca Hoxha, Arbana Osmani publikon dhuratat që mori pas...

Nga Xhemi tek Vjollca Hoxha, Arbana Osmani publikon dhuratat që mori pas lindjes së djalit

137
0

Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë dhe ajo eshte shume e lumtur por dhe emri qe ata i vendosen djalit ishte shume i bukur Diell.

Por te shumta ishin dhe dhuratat qe mori ajo nga miqte e saj.

Moderatorja ka zbuluar një pjesë prej tyre me anë të postimeve në Instastory, ku shihet se Xhemi i ka dhuruar një byrzylyk me simbolin e diellit bazuar tek emri që i kanë vendosur djalit.

Arbana ka marrë buqetë me lule nga presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha, shoqëruar me një pusullë ku shkruhet: “Me jetë të gjatë djali! Përqafime Vjollca Hoxha”.

Një buqetë me trëndafila të bardhë, Arbana ka marrë edhe nga miqtë e saj, Eraldo Rexho dhe Fatmira Nikolli.