New York post shkruan per ciftin qe u hudh nga kati i 6 i baneses. Ja shenjat qe u gjeten nga ekspertet

Para pak ditësh Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij Ornela Shehi humbën jetën pasi ranë nga kati i 6-të i pallatit ku jetonin.

Një burim ka treguar për “New York Post” se në apartamentin kishte shenja që tregonin se jeta e çiftit nuk ishte e gjitha harmoni, pasi ata nuk vendosën thjesht të linin fëmijët e tyre dhe të hidheshin në mënyrë të papritur. Shenjat tregon qe ata kishin nje jete te qete. Dhe shtepia ishte e rregullt.

Një shënim nuk u la pas, sipas burimit. Autoritetet janë duke pritur për rezultatet e për të përcaktuar nëse Shehi ka pësuar ndonjë lëndim në trup.

Deri tani mjekësia ligjore e qytetit nuk ka marrë një vendim për të përcaktuar shkakun e humbjes se jetes së Ornela Shehit dhe as të Florind Belliut. Pamjet e publikuara tregojnë momentin kur 28-vjecarja bie e para nga kati i gjashtë i ndërtesës më pas edhe 35-vjeçari Belliu.