Home TE NDRYSHME Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani publikon fotot e ëmbla

Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani publikon fotot e ëmbla

162
0

Arbana Osmani disa dite me pare eshte bere nene per here te dyte.

Bebushi Diell e ka bere Eduart Grishajn baba per here te pare dhe Arbana tashme me dy djem.

Ne nje foto Arbana ka postuar momentet para lindjes dhe me pas edhe foto te bukura te shkrepura ne momentet e para te lindjes se djalit.

“Një javë më parë, duke pritur të shkoja në sallën e lindjes. Selfie i fundit shtatzënë”, ka shkruar Arbana në një foto.

Më pas, në një tjetër imazh ka treguar diçka tjetër.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan ajo ku mesa duket Djali i saj i pare Joni taket per here te pare me Diellin.