Nëna me 2 femijë u shpall e humbur për 9 ditë. Publikohen mesazhet e saj me Marjusin

Bëri bujë në media pak ditë më parë shpallja e humbur prej disa ditësh e Ersida Dyrmishit. Kjo e fundit u gjet në një banesë në Durrës pasi sipas saj ishte marr nga Marjusi.

Familjarjret e Marjusit shkruajne:

“Prsh JOQ Un qe po ju shkruaj jam **** e Marjus Musakut. Tani me falni pse nuk i poston faqa juaj mesazhet nga familjaret mund te na japesh nje pergjigje?

Marjusi nuk ka mar njeri me zor . Ne si familjar ishim ne dijeni te lidhjes se tyre prej disa muajsh. Vajza shkembente ne menyr te vazhdueshme mesazhe telefonata dhe madje dhe foto te cilat te gjitha te faktuara do paraqiten ne gjykate. Kur kjo grua nuk ka dashur pse i ka takuar familjaret e Marjusit? Un vet personalisht jam takuar me Ersiden ku kam shkuar te parukeria e saj kam ber dhe krehje.”

Burimi nga JOQ