Nena e Mateos perlotet ajo thote se djali i bleu buke por Klodiani i mori jeten

prinderit e Mateos sot ishin ne gjykaten e Fierit per te kerkuar drejtesi.Por shume njerez kane shkuar dhe i jane bashkangjitur atyre per te kerkuar drejtesi per djalin.

Ajo e perlotur thote qe djali i bleu buken Klodianit ndersa ai i mori jeten.Ngjarje te tilla nuk duhet te perseriten.Te gjithe kerkojne drejtesi.

Shikoni videon