Në shtëpinë e Floriana Garos në Gjenevë, shikoni sa është rritur vajza e moderatores

0
629

Kemi vene re se prej disa kohesh moderatorja e njohur Floriana Garo i ka munguar ekranit shqiptar me sharmin e saj.

Ajo tashme jeton ne Gjeneve dhe aty ka krijuar edhe familjen e saj te vogel.

Flariana eshte bere nene e dy femijeve dhe rralle here e shohim ne rrjete sociale.

Nje mengjes te bukur ajo vendosi te postoje nje foto nga ambjentet e shtepise se saj ku duket edhe e bija.

Shtepia me nje arredim te kendshem dhe shume shije tani duket edhe me bukur me vajzen e saj Adia qe eshte duke pare nje film vizatimor.

Adia duket se eshte rritur me shume qe heren e fundit qe e kemi pare.

“Pamja ime e embel e mengjesit”, shkruan Floriana.

Fotoja tjeter eshte me dy femijet e saj ne nje park te bukur ne Gjeneve.