Në ditët e fundit të shtatzënisë, Eni Vasili mahnit me foton e ëmbël/ Vë duart te barku dhe…

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë. Në ditët e fundit të shtatzënisë moderatorja ka përzgjedhur që të bëjë disa foto të bukura me vogëlushet teksa rriten në barkun e saj.

E veshur me të bardha dhe me duar teksa përkëdhel barkun e saj Eni ka “rrë mbyer” vëmendjen e të gjithë ndjekësve të cilët nuk kanë nguruar ta komplimentojnë moderatoren dhe të bëjnë “Marshallah”.

“Ne të treja nuk mund të mos i kishim ne kujtesë polaroidi keto kohë” shkruan ajo në postimin e saj.