Ndjekesit presin reagimin e saj, por Beatrixës i ndodh ajo që s’e priste

Ish konkurentja la shtëpinë e “Big Brother VIP” të premten dhe që prej asaj dite nuk është shfaqur në rrjete sociale dhe refuzoi ftesën për të qenë pjesë e “Fan Club”.

Dojna Mema bëri të ditur se këngëtarja është shumë e ngarkuar emocionalisht dhe psikologjikisht.

E ndërkohë që Trixa po përshtatet me botën jashtë, pas daljes nga shtëpia e famshme, në profilin e saj në Instagram po bëhet nami.

Numri i ndjekësve në Instagramin e saj po rritet nga dita në ditë dhe aktualisht këngëtarja sapo ka arritur mbi 600 mijë followers.